חיי לילה במיקונוס

חיי לילה במיקונוס, חיי הלילה במיקונוס נודעים בכל העולם, מיקונוס הוא אולי האי הכי מזוהה עם חיי לילה, עם זה בארים במיקונוס, או מועדונים במיקונוס. ידוע שכל חובב חיי לילה כאלו האחרים, מסיבות או  בארעם, מיקומו במיקונוס, מועדונים סגורים או תחת כיפת השמיים, מועדונים עם בריכה בתוכם, הופעות חיות, מוסיקה יוונית, די גיד'יים מכל העולם. מיקונוס הוא אי בקיקלדים הצפוניים שמזמין אליו חיות לילה, אז אם אתם כאלו, מיקונוס זה המקום בשבילכם, לא פעם תוכלו לראות במועדוני מיקונוס, דוגמניות, מעצבים, רוק סטארס וכן הלאה. מיקונוס והמועדונים במיקונוס מקבלים בעין יפה ואוהדת את הקהילה הגאה, כך שלעיתים יש מועדונים אופיינים לקהילה. המועדונים והבארים במיקונוס מרשימים, מלאי תעוזה ואופי. להלן סריקה :

חיי לילה ומסיבות במיקונוס בחודש ספטמבר / אוקטובר
שימו לב שהמסיבות במיקונוס מסתיימות ביום האחרון של אוגוסט וחלק מהן נמשכות עוד מספר ימים לתוך חודש ספטמבר, אחרי ה 10 לספטמבר כבר כמעט ואין מסיבות באי מיקונוס, מלבד מעט פאבים הנשארים פתוחים עד אמצע אוקטובר בעיקר בעיר מיקונוס סיטי, כך שאם תכננתם לנסוע לחופשת מסיבות באי מיקונוס בספטמבר או אוקטובר, תשכחו מזה.. אפילו באיים הסמוכים למיקונוס, נאקסוס ופארוס חיי הלילה נחשבים לטובים יותר בתקופה זו של השנה [ניתן להגיע אליהם ממיקונוס בהפלגה קצרה] אבל גם שם, כבר לא מדובר במסיבות גדולות, אלה בחיי לילה מצומצמים לפאבים וברים בעיקר קטנים בישובים הראשיים.
ראו
מלונות במיקונוס סיטי

בארים במיקונוס :

בר מועדון סקנדינאביאן הינו אחד מהברים הותיקים במיקונוס, פעיל משנת  1978. בר Skandinavian הוא בר מועדון עם רחבת ריקודים מזמינה, קוקטיילים ומשקאות לרוב. בר סקנדינאביין הוא נקודת מפגש ידועה במיקונוס. ללא ספק זהו אחד המקומות ליהיות בהם אם אתם חיות לילה ואם לא. הבר מספק שרות VIP יוקרתי, לאונג' ה VIP עם מרפסת מאפשר צפחחה בעוברים והשבים במועדון. הבר מצליח כבר הרבה מאוד שנים וזאת בשל אווירה החמה והאיכות של הבר. יחסית לברים במיקונוס, הבר  Skandinavian לא יקר מדי.

Pierros Bar Mykonos

Pierros בר במיקונוס הינו בר של הקהילה הגאה, בר ריקודים מצליח במיקונוס טאון. בר פיירוס נמנה מהברים הותיקים של מיקונוס, נוסד ב 1970 ע"י הצייר האיטלקי אמריקאי Pierro Aversa יחד עם איש מיקונוס בשם  Andreas koutsoukos. בר Pierros ממוקם בתחילת רחוב העמוס בברים ובחיי לילה  Matoyanmi. הבר ידוע כמושך אליו אמנים, מעצבים ודוגמניות, לא פעם תוכלו למצוא בבר פיירוס במיקונוס אנשים אשר הופיעו על שער של מגזין זה או אחר. אמנם הבר הוא הנמנה תחת הקהילב הגאה, כולם מוזמנים, מוסיקת  Dance, מסיבות מטורפות עד שעות הבוקר הקטנות.

Agyra bar Mykonos

בר Agyra במיקונוס הינו בר שיק, ממוקם ברצועה שבה תוכלו למצוא עוד מספר ברים ומועדונים, בר אגיירה כמו הרבה ברים במיקונוס הופך למועדון בשעה מסוימת והריקודים מתחילים, מהבר תוכלו להנות מקוקטיילים אקזוטיים ומבחר נאה של ברבוקי יין. המוסיקה היא  Dance דיסקו. בר Agyra במיקונוס הוא בר שמח לאנשים שמחים.

Astra Bar Mykonos

אסטרה בר במיקונוס באזור מרכז בעיר, בר Astra במיקונוס עוצב ע"י האמן Minas, הבר אסטרה במיקונוס נפתח ב 1987, מספק מוסיקה חיה או דיי ג'יים, מסיבות עד השעות הקטנות של הבוקר. בבר תוכלו להתחכך עם דוגמניות או אפילו עם רוק סטארס. בר אסטרה במיקונוס הוא שילוב של בר לאונג' ומועדון לילה, אחר הצהריים הבר משחק תפקיד של לאונג' ובערב לילה הופך למועדון לילה. הבר לעיתים משרה אווירה מיוחדת של שנות ה 60 וה 70. Astra בר שוכן ברחוב  Matyianmi במיקונוס.

Bolero Bar Mykonos

בר בולרו משרה אווירה סקסית, ממוקם ליד הנמל של מיקונוס ברחוב  Malanatenias  מספר 1. הבר מזמין את כל הגילאים, המוסיקה נהדרת שמתנגנת ע"י גי ג'יים, מנגנים מוסיקת פאנק, לטין, רגיי ועוד...  Bolero בר במיקונוס מתחיל להתמלא בסביבות 21:00 וז החגיגה מתחילה, הבר זמין גם בשעות אחר הצהריים ויש שולחנות אם אפשרות ישיבה.

Cosi Bar mykonos

cosi בר במיקונוס הוא בר מבוקש, למען האמת מהפופלארים במיקונוס, ממוקם  Downtown מיקונוס. האווירה ב Cosi נעימה, רגועה ולא מחייבת. בר Cosi במיקונוס מגיש מלבד קפה גם קוקטיילים אקזוטיים בינלאומיים ומקומיים. המחירים לא יקרים מדי אך משתנים. Cosi פתוח בדשעות היום, אך בערב כאשר מגיעים הלקוחות האווירה משתנה והחגיגה מתחילה.

Destijl Bar Mykonos

דסטיג'ל בר במיקונוס, הוא בר קטן,  cool לגמרי, ממוקם במרתף היינות של  Antonopoulos במרכז רחוב  Matoyianni במיקונוס.  Destijl בר מושך אליו תיירות אופנתית וסלבריטים מקומיים, הבר פתוח מהשעה 22:00 עד לקוח האחרון.

Down Under Bar mykonos

בר  Down Under, הוא בר יותר בסגנון  Old Fashioned, מהותיקים במיקונוס, בר דאון אנדר קיים משנת  1971. הבר ממוקם קרוב לנמל, אווירה חברותית. Downunder במיקונוס מושך אליו לקוחות חובבי מוסיקה, המקום יחסית שומר על פרופיל נמוך, מחירים שפויים, קהל מגוון וכמובן רחבת ריקודים שנהפכת לפופלארית משעה לשעה. הבר הינו שילוב של עבר והווה, חברותי ומזמין.

Gallerak Bar Mykonos

Gallerak בר במיקונוס, משמש גם כבית קפה, מסעדה וכמובן בר עם רחבת ריקודים. גלראק בר ממוקם בונציה הקטנה על המים, הבר פתוח בשעות היום, כאשר אנשים נהנים מקפה או מהמסעדה שעל שפת המים, אנשים מתלכדים בכדי לראות את השקיעה המדהימה, לאחר שהחושך מגיע, הקהל פוקד את הבר והחגיגות מתחילות, ישנו בר במעלה המדרגות המרשימות, מרפסת ורחבת ריקודים בקומה הראשונה.

Piano Bar Bar Mykonos

פיאנו בר במיקונוס ידוע גם בשמו הקודם  Sempre vivia, היה בר עם הופעות, ארוחות בוקר וצהריים, הבר נפתח ב 1983 ב 1994 נאלץ לעבור וזה עשה  Piano Bar רק טוב. היום, הפיאנו בר שוכן  ב Litttle Venice וסביבו נוף מדהים עוצר נשימה של הים האיגאי. פיאנו בר במיקונוס מספק הופעות חיות של פסנתרן ושל קברט. בר פופלארי ע"י קליאנטורה בינלאומית, כמו כן מבוקש גם ע"י הקהילה הגאה,, יותר מזה, Piano Bar במיקונוס צוין בספר מטיילים של הקהילה הגאה. בר חם וחברותי.

 מועדונים במיקונוס :

Cavo Paradiso, מועדון אשר ממוקם ליד חוף פראדייס הפופולארי, ללא ספק Cavo Paradiso הוא המועדון הפופלארי במיקונוס, שוכן על גבעה שניתן להגיע אלייה עם רכב או מוניות אשר זמינות בכל עת. מועדון  Cavo Paradiso במיקונוס מספק נוף מרהיב שך הים האיגאי ושל מיקונוס. המועדון ידוע לא רק ביוון כולה אלא פופולארי בעולם. מבחוץ המועדון נראה כמבנה פשוט, אך כאשר נכנים נתגלה מועדון מעוצב להפליא עם רחבת ריקודים ענקית ומזמינה, ישנם גם מקומות ישיבה ובריכה בצורה של האי מיקונוס. מועדון  Cavo Paradiso הינו הגדול במיקונוס עם מקום ל 3000 נהנים, מארח די ג'יים מהשורה הראשונה בעולם, המסיבות מתחילות בלילה ונמשכות עד שעות הבוקר, אלו שיגיעו מוקדם יתאפשר להם כניסה חופשית. מועדון Cavo Paradiso במיקונוס מככב בלא מעט מגזינים וספריי תיירות.

מועדון  La Notte במיקונוס ממוקם במיקונוס טאון בסמוך לנמל. מועדון מעוצב, אופנתי וטרנדי, משקאות מיוחדים ואקסלוסיבים, מחבר קוקטיילים. המסיבות במועדון  La Notte במיקונוסנמשכות עד השעות המאוחרות של הלילה, המועדון יחודי, מוסיקה יוונית, הופעות חיות של מוסיקה יוונית עם בוזיקי, מוסיקת ריקודים יוונית, אווירה שמחה של עובדיי המקום, של הנגנים וכמובן של הלקוחות.

מועדון פרדייס במיקונוס, הינו מועדון מאוד מבוקש ופופולארי, בקייץ אלפי תיירים שמחים, רוקדים ושותים מתחת לכיפת השמיים, מועדון/ בר פרדייס פתוח משעות הצהריים עד השעות הקטנות של הלילה, המועדון מספק בריכה גדולה להנאתם של החוגגים. המועדון בנוי משלושה שלבים, הראשון רחבה ענקית, השני בריכה, השלישית אזור VIP, מועדון פרדייס מארח את מיטב הדייג'יים בעולם, ריקודים במות ריקוד והרבה שמח.

Space Dance במיקונוס מהמועדונים המבוקשים והגדולים במיקונוס, נמצא במיקונוס טאון. המועדון מעוצב מרשים, כאשר בר גדול באמצע המועדון וסביב לבר נמתח המועדון. ישנם מקומות ישיבה, VIP לאונג' זמין, תאורה מרשימה ומקצועית, ללא ספק מהמועדונים היפים המיקונוס. ב Space Dance מנגנים די ג'יים מקומיים מצוינים, אשר מתמכים במוסיקת האוס וטכנו. בדרך כלל המסיבות מתחילות בשעות הלילה ומגיעות לשיאן בשעות הבוקר, במשך הלילה המועדון מספק מספר הופעות. חדרי השרותים של הנשים והגברים מופרדים עם קיר זכוכית. המועדון הינו אקסלוסיבי ומחיריי ההמשקאות יהיו מעל הממוצע.

 

ראו גם השכרת רכב במיקונוס    ראו גם את האי קאפרי באיטליה 

 למעלה מ 200 מלונות במיקונוס להזמנה עצמאית באינטרנט ללא עמלות הזמנה - לחצו כאן

 

 

Zamir Sivan CEO